306 The Download
5 Comment
22.03.2020 Upload date

Zamanın Kısa Tarihi - Stephen Hawking

Bilim & Teknoloji

FILE TYPE: pdf FILE SIZE: 2 MB

Bir editörün tavsiyesi üzerine, kitapta E=mc² dışında hiç bir formüle yer verilmemiştir. Hawking, kavramların daha kolay anlaşılabilmesi için metinleri resim, grafik gibi görsellerle zenginleştirerek, konuları basitleştirmeye çalışmıştır.Herkesin anlayabileceği bir dille yazılmıştır. Bu kitap okuyucunun bilime ilgisini arttırır ve asla karmaşık bir anlatımı yoktur.

simalutsak 2 gün önce

Kitaplığınız oldukça geniş ve birçok farklı türden kitabı bir arada bulunduruyorsunuz. Evde kaldığımız bugünlerde eminim ki birçok kişi sağladığınız bu imkandan yararlanacaktır. Sitenizin arayüzü de çok kullanışlı. Teşekkürler.

simalutsak 2 gün önce

kitaplarınız harika, imkan için teşekkürler evde kaldığımız bu günlerde harika oldu.

biyolog 5 gün önce

Bizlere sunulan bu güzel fırsat için çok teşekkür ederiz. böylece bir çok kitaba sayfanız sayesinde ulaşmış olacağız. Aradığımız birçok kitabı sayfanızda bulmaktan memnun kaldık. bizim gibi kitap okumayı sevenlerinde sayfanızı yakından takip etmesini öneririm. herkese bol kitaplı günler dilerim......

Ecrin Ay 1 hafta önce

sevgili kitap okuyuıcular bu site sayesinde okumak istediğiniz kitapları pdf şeklinde okuyarak hem maddi anlamda kaybınız hemde zaman tasarrufunuz olucaktır. nben bu site sayesinde 50 kitap okumayı hedefliyorum sizde bu zamanlarınızı kitap okuyarak eğlenceli ve sıkılmadan geçirebilirsiniz. kitapo okumak çok önermli ve biz okumanın kıymetini bilmeliyiz.

Ecrin Toplu 1 hafta önce

kitap okumanın önemini bu gibi zamanlarda anlamamız çok geç bile olsa yinede okumaya başladık.